dqwdqwdq

Cała moja rodzina uwielbia spędzać czas na górskich szlakach. Właściwie spędzamy tak każdą wolną chwilę. W tym roku do naszej ekipy dołączy nasz pięcioletni syn. Siły ma niespożyte, kondycję też, myślę więc że sobie doskonale poradzi na szlaku.

Ja muszę tylko zadbać o jego odpowiedni ekwipunek. Przede wszystkim muszę kupić mu dobre, wygodne buty. Myślę, że najlepiej będzie jak odwiedzę w tym celu jakiś sklep z butami sportowymi. Młody nie potrzebuje jakiś specjalistycznych butów wysokogórskich, gdyż na początku będziemy spacerować po niższych partiach gór i po dolinkach.

W związku z tym, zwykłe buty sportowe dla dzieci będą tu wystarczające. Najważniejsze żeby były lekkie i miały dobrą podeszwę. W tamtym roku udało nam się kupić takie wygodne buty, spisywały się idealnie. Niestety noga urosła i trzeba kupić nowe. Butów tamtej firmy nie mogę nigdzie znaleźć. Może zmienili nazwę, albo zamknęli działalność.

To był niewielki producent. Postawił na jakość a nie na ilość sprzedawanych egzemplarzy. Pewnie nie wytrzymał konkurencji bo nigdzie nie ma jego produktów. W tym roku muszę więc poszukać czegoś innego. Nie chcę kupować przez internet bo wiadomo jak to jest z numeracją. Wolałabym aby syn najpierw takie buty przymierzył. Muszę więc go zabierać do poszczególnych sklepów. Mam nadzieję, że szybko coś kupimy.

Buty sportowe dla dziecka

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *